Barmanská show

Barmanská show je tou pravou volbou při pořádání jakéhokoliv večírku – ať už soukromého nebo firemního – ale i party, plesu, rautu, svatby, rodinné oslavy, promoce, výročí, rozloučení se svobodou a dalších společenských akcí.

Dlouhodobě spolupracujeme s předními barmany v České republice, kteří se účastní českých i zahraničních barmanských soutěží. Naši barmani vám předvedou strhující show s těmi nejlepšími barmanskými triky, nechte si od nich také namíchat prvotřídní koktejly a drinky na vaše přání! Můžete svou akci oživit mimo jiné fire show, UV show či tandem show. Pobavte své hosty tím nejméně očekávaným a strhujícím způsobem!

 

Nápojový lístek s logem firmy zdarma

V průběhu barmanské show mají účastníci akce možnost si sami vyzkoušet a namíchat koktejl, díky čemuž mezi sebou mohou velmi snadno navázat kontakt a upevnit tak nejen obchodní vztahy. Barmanskou show připravujeme vždy na míru a dle konkrétní situace/akce. Sestavíme pro vás nápojový lístek s logem společnosti ZDARMA a zajistíme catering na té nejvyšší profesionální úrovni. Postaráme se rovněž o kompletní doprovodný program. Nemusíte se o nic starat, vaším jediným úkolem je se bavit!

Nabízíme

  • profesionální barmanská show
  • fire show
  • tandem show
  • UV show